Naszą misją jest zapewnienie fotografom na całym świecie wyposażenia o bardzo dobrej jakości, ale na rozsądnym poziomie finansowym. Od lat współpracujemy z dostawcami sprzętu wpisującego się w tą filozofię. Nasza działalność w dużej części koncentruje się na dystrybucji ich produktów na terenie UE. Do naszych kluczowych partnerów możemy zaliczyć właścicieli takich marek, jak: Irix, Tokina, Hoya Filters, Cokin, Meike i Triopo. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem ich produktów w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów, który prezentujemy na stronie www.next77.pl .

Rozwijamy również dwie marki własne, gdyż zależy nam na doskonałym dopasowaniu naszej oferty do oczekiwań fotografów. Dla tych, którzy realizują się w fotografii studyjnej stworzyliśmy markę Quadralite. Produkty firmowane tą marką odpowiadają na potrzeby zarówno rozpoczynających przygodę z pracą w studio, jak i dla tych, którzy osiągneli już na tym polu zawodowstwo.

Dla równowagi rozwijamy markę Genesis Gear, której celem jest wyposażenie fotografów plenerowych. Akcesoria, które oferujemy pod tą marką, to głownie statywy, torby i plecaki fotograficzne.

Od roku 2016 realizujemy naszą misję również dążąc do połączenia naszej wiedzy fotograficznej z możliwościami, jakie daje współczesna nauka. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma jednostkami naukowymi zlokalizowanymi w Polsce i we Francji w celu prowadzenia badań nad produktami wykraczającymi poza ograniczenia z jakimi zmagają się dzisiaj nasi klienci. Podjęliśmy się ambitnego zadania, jakim jest utworzenie pierwszego w Polsce centrum badań i rozwoju, którego celem będzie tworzenie sprzętu przez fotografów dla fotografów.

W roku 2017 pozyskaliśmy dofinansowanie z Funduszy Europejskiech na potrzeby utworzenia tego CBR oraz na sfinansowanie prac naukowo badawczych. Wsparcie to umożliwi zwiększenie tempa prac, których zwieńczeniem będą nowe produkty. Produkty od samego początku tworzone zgodnie z Naszą Misją.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK